Nii nagu õli pudelis, muutub igal aastal ka meie pudelisildi joonistus. Tulevastel aastatel on plaanis teha koostööd mitme tuntud kunstnikuga, kuid esimesed
pudelid on saanud joonistuse pereringis. Selline uuendus sildil muudab iga aastakäigu kordumatuks ning teeb kingivaliku lihtsamaks neile, kes on jõulude ajal kimpus kingituste soetamisega.

Koostöös Eesti kunstnikega kaunistab iga aasta õlipudelit uus kunstiteos.
2021
Võimsad ja realistlikud meremaalid, kus meri taljesel voogab omas rütmis, kütkestab iga vaataja oma lainetesse. Mitmete preemiatega auhinnatud maalikunstnik ja graafik Aili Vint on oma juubeliaastal meie viienda hooaja õlipudeli etiketil. Tema maal "Läbipaistev meri I" mõjub justkui lainetav oliiviõli. Aili viis maalida merd kui elusat, kohati kapriiset ja siis hüpnotiseerivat hinge on justkui jutustaks ta oliiviõli maitsest, mis vallandub puhta maitsetetormina ja muutub kauapüsivaks naudinguks.

 2020
Enn Põldroos ja Eesti maalikunst on muutunud peaaegu et sünonüümideks." on kirjutanud kunsti teadlane Harry Liivrand. See on tõeline au, et 2020 aastakäigu etiketti kaunistab Enn Põldroosi digimaal „Nii palju valgust“, mis sai kohandatud veidi meie õlipudeli jaoks. Kunstnikule omane teatraalsus, meisterlikult visandatud käed ja jalad, mis paiskuvad välja julgetest värvipundardest kontrastina valgel taustal annab sellele aastakäigule täiesti uudse välimuse. Ning oliivioks, mis sai teosele lisatud, et muuta maal veelgi meielikumaks. 

2019
Marje Taska on tunnustatud eesti ja rootsi kunstnik. Ta on viljelenud graafikat, maali, installatsiooni, nahakunsti ja performance`i. Tema 2019 aasta näituse  ”Musta augu kuma” on elu tugevusest ja kosmoloogilisest hüpoteetilisest teooriast. Põhitöö kujunduselt võib aga leida tuttavaid tegelasi, keda kohtab ka Casa Fontestate oliivisalust, nagu sisalikud ja faasanid. Meie uut aastakäiku ehibki Marje uusima näituse graafika.

2018

Selle aastakäigu joonistus sai alguse Puhk Veronica õpinguajast Eesti Kunstiakadeemias. Joonistusel esildub oliivipuudel mänglev valguse ja taeva mõju, mis lisab lehestikule kontraste, muutudes ühes taeva toonidega. Selline abstraktne vaade oliivipuudele annab kogu pudelile uue vahva kuue.2017
Esimese etiketi joonistas peretütar Adele Taska, keda inspireeris vaade, mis ümbritseb Casa Fontestatet. Sügiseselt kuldsed toonid, oliivipuu hõberohekad oksad, pereisa traktoriga oliive vedamas, faasanite hoolas pilk ja õhtune kuupaiste annavad edasi toreda emotsiooni, mis meid päeva lõpus valdab, kui oleme oliivitoimetustega ühele poole jõudnud.