KOOSTÖÖ EESTI KUNSTNIKEGA

Aastakäik pildis. Nii nagu õli pudelis, muutub igal aastal ka meie pudelisildi joonistus. Tänaseks teeme koostööd mitme tuntud kunstnikuga. Selline uuendus sildil muudab iga aastakäigu kordumatuks ning teeb kingivaliku lihtsamaks kõigile, kes jõulude või sünnipäevade ajal kimpus kingituste soetamisega.

2023 TOOMAS VINT  
Kunstnik ja kirjanik Toomas Vint, kelle rohesügavad maastikumaalid moodustavad Eesti kunstiajaloos peatüki omaette. Sinna kuulub ka maal  „Mäng II”, mis sobib ideaalselt kaunistama meie 2023 aastakäiku. Kirju post keset rohelist maastikku, kolm lambatalle ja taamal laiuv linnasiluet kirjeldab justkui Marche maakonda. Vana lambakasvatuse traditsiooniga piirkond on tuntud oma lihtsate ja ehedate roogade ja veiniga. Ning loomulikult oliiviõliga :)

2022 JÜRI ARRAK
Üks eestlaste armastatumaid ja hinnatumaid kunstnikke Jüri Arrak on tänu omanäonlisele käekirjale saanud tõeliselt legendaarseks. Kes ei tunneks ära tema loomingut juba kaugelt, mille peategelaseks on tihti erakordne maiv ehk teistpidi lugedes - vaim. Sellel aastal lisandub maivide perekonda ka kaks oliivikasvatajat. Maivid kummardavad kunstnikule tänutäheks ja kutsuvad kõiki uut aastakäiku nautima.2021 AILI VINT
Võimsad ja realistlikud meremaalid, kus meri taljesel voogab omas rütmis, kütkestab iga vaataja oma lainetesse. Mitmete preemiatega auhinnatud maalikunstnik ja graafik Aili Vint on oma juubeliaastal meie viienda hooaja õlipudeli etiketil. Tema maal "Läbipaistev meri" mõjub justkui lainetav oliiviõli. Aili viis maalida merd kui elusat, kohati kapriiset ja hüpnotiseerivat hinge on justkui jutustaks ta oliiviõli maitsest, mis vallandub puhta maitsetetormina ja muutub kauapüsivaks naudinguks.


2020 ENN PÕLDROOS
“Enn Põldroos ja Eesti maalikunst on muutunud peaaegu et sünonüümideks." on kirjutanud kunsti teadlane Harry Liivrand. See on tõeline au, et 2020 aastakäigu etiketti kaunistab Enn Põldroosi digimaal „Nii palju valgust“, mis sai kohandatud veidi meie õlipudeli jaoks. Kunstnikule omane teatraalsus, meisterlikult visandatud käed ja jalad, mis paiskuvad välja julgetest värvipundardest kontrastina valgel taustal annab sellele aastakäigule täiesti uudse välimuse. Ning oliivioks, mis sai teosele lisatud, et muuta maal veelgi meielikumaks.


2019 MARJE TASKA
Marje Taska on tunnustatud eesti ja rootsi kunstnik. Ta on viljelenud graafikat, maali, installatsiooni, nahakunsti ja performance`i. Tema 2019 aasta näituse ”Musta augu kuma” on elu tugevusest ja kosmoloogilisest hüpoteetilisest teooriast. Põhitöö kujunduselt võib aga leida tuttavaid tegelasi, keda kohtab ka Casa Fontestate oliivisalust, nagu sisalikud ja faasanid. Meie uut aastakäiku ehibki Marje uusima näituse graafika.2018 VERONICA PUHK
Selle aastakäigu joonistus sai alguse Puhk Veronica õpinguajast Eesti Kunstiakadeemias. Joonistusel esildub oliivipuudel mänglev valguse ja taeva mõju, mis lisab lehestikule kontraste, muutudes ühes taeva toonidega. Selline abstraktne vaade oliivipuudele annab kogu pudelile uue vahva kuue.
2017 ADELE TASKA
Esimese etiketi joonistas peretütar Adele Taska, keda inspireeris vaade, mis ümbritseb Casa Fontestatet. Sügiseselt kuldsed toonid, oliivipuu hõberohekad oksad, pereisa traktoriga oliive vedamas, faasanite hoolas pilk ja õhtune kuupaiste annavad edasi toreda emotsiooni, mis meid päeva lõpus valdab, kui oleme oliivitoimetustega ühele poole jõudnud.kingisoovitus kingiidee sünnipäev. Mida kinkida.  oliiviõli 
oliiviõli, jõulukingitus, õli,